Satın aldığınız tüm ürünler kırılmaya ve bozulmaya karşı mümkün olduğunca önlem alınarak paketlenmektedir. Güvenle paketlenen siparişiniz, Yurtiçi Kargo firması ile Türkiye’nin her yerine gönderilebilir. Siparişinizin teslimatı, bulunduğunuz yere bağlı olarak tahmini 2 ila 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

 

Hafta içi verilen siparişler özel gün ve resmi tatiller hariç en fazla 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. Cuma, cumartesi, pazar, özel günler ve resmi tatillerde verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren en fazla 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir.

 

Kargo ücreti, ödeme ekranında size net bir şekilde belirtilir ve sipariş tutarınıza eklenerek ödeyeceğiniz toplam size gösterilir.

 

Ödeme Takibi Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

Lütfen dikkat ediniz! Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanakla birlikte en kısa zamanda durumu [email protected] mail adresine bildiriniz.

 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR