Arzen Dondurma olarak, bizim gibi tatlıya düşkün tüm dondurmaseverler için sütün en doğalını, malzemenin en kalitelisini ve ustaların en maharetlilerini bir araya getiriyoruz. 

 

Gerçek doğal dondurmanın o eşsiz lezzetini yakalamak için, Erzurum’un yaylalarında bölgemize özgü otlarla beslenen keçilerden ve ineklerden elde ettiğimiz sütü, kendi üretim tesislerimizde en hijyenik koşullarda ve en yüksek kalite standartlarında işliyoruz. Doğanın bize armağan ettiği meyveleri dalından toplayıp yabani orkide çiçeklerinden elde edilen saleple birleştirerek, size usta ellerden çıkan “doğal dondurma”mızı sunuyoruz.

 

Üretimimizde, dünyanın önden gelen dondurma üreticilerinden İtalya’nın dondurma üretim teknolojilerini kullanıyoruz ve her şeyin doğalından yana olan tavrımızla tesislerimizin enerjisini güneşten sağlıyoruz.

 

Geleneksel tatlardan vazgeçmeyenlerle, özel lezzetler arayanlar için damaklarda iz bırakan tatlar geliştiriyor, 100’den fazla seçenekle herkese hayalindeki lezzetle buluşturuyoruz.

Gerçek doğal dondurma ve tatlı keyfi yaşamak isteyenleri Erzurum, Erzincan, Diyarbakır, Sivas, Trabzon, Tekirdağ ve İstanbul’daki lezzet duraklarımıza bekliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR